Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

Вперше в Україні поповнення пенсійного рахунку в «ОТП Пенсія» за рахунок бонусів Mastercard Rewards

АТ «ОТП Банк» та міжнародна платіжна система Mastercard вперше в Україні впровадили унікальну можливість для власників карток Mastercard від ОТП Банку перевести свої бали, накопичені у бонусній програмі Mastercard® Rewards, у заощадження в недержавному пенсійному фонді «ОТП Пенсія».

Наразі «Каталог винагород» включає два варіанти поповнення – на 200 та 500 гривень. Єдина умова – наявність індивідуального пенсійного рахунку в «ОТП Пенсія», який можна відкрити у будь-якому відділенні ОТП Банку.

«Ми пишаємося, що стали першими в Україні, хто впровадив внески у пенсійний фонд за рахунок бонусів від використання платіжних карток. Відтепер, здійснюючі щоденні покупки, клієнти ОТП Банку отримують можливість заощаджувати на недержавну пенсію. А ми, у свою чергу, використовуємо свій багаторічний досвід і професіоналізм для надійного зростання цих пенсійних коштів», – відзначила Наталя Меженська, голова Ради фонду «ОТП Пенсія».

Діяльність недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» передбачає залучення пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестування цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійснення пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку. Портфель фонду складається з найбільш надійних інструментів фінансового ринку – банківських депозитів, державних та банківських облігацій, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах FacebookTwitter і YouTube.

Поділитися в:

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input