Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

Пенсійний фонд «УкрсоцФонд» стає частиною «ОТП Пенсія»

Відкритий недержавний пенсійний фонд «УкрсоцФонд» приєднався до пенсійного фонду «ОТП Пенсія». 14 млн грн пенсійних активів «УкрсоцФонду», що належать 18 тисячам учасників стали частиною «ОТП Пенсія» під управлінням компанії «ОТП Капітал». До приєднання «УкрсоцФонд» посідав 7 місце за кількістю учасників та 16 місце за розміром активів серед відкритих недержавних пенсійних фондів в Україні.

Після приєднання активи фонду «ОТП Пенсія» збільшилися на 26%, а клієнтська база – на 188%. Таким чином, «ОТП Пенсія» стає одним з найбільших відкритих пенсійних фондів в Україні, що наразі має 68,9 млн грн активів під управління та обслуговує 28,6 тисяч учасників.

«Наша мета – стати лідером ринку відкритих недержавних пенсійних фондів, але найважливіше – це надавати якісні послуги та демонструвати високі інвестиційні результати, що дозволяють нашим клієнтам розраховувати на достойну пенсію. Наша компанія має значний досвід управління активами, що базується на міжнародному досвіді OTP Group, тому ми впевнені, що учасники «УкрсоцФонду» виграють від приєднання. Ми вважаємо цей напрямок нашого бізнесу перспективним, тому у подальшому готові розглядати і інші пропозиції як щодо приєднання, так і щодо управління активами НПФ», - говорить Григорій Овчаренко, Генеральний директор компанії з управління активами «ОТП Капітал».

«У 2015 році пенсійний фонд «ОТП Пенсія» наростив активи на 57,9% за рахунок внесків, переведень з інших фондів та інвестиційного прибутку. Портфель фонду складається з консервативних інструментів – банківських депозитів, державних та банківських облігацій – що тим не менше дозволило учасникам фонду заробити 26,7% за рік, що є кращим результатом за більшість депозитів. Стабільні результати роботи нашого фонду вже протягом 7 років є запорукою забезпеченого майбутнього наших клієнтів», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал».

Діяльність недержавних пенсійних фондів полягає у залученні пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестуванні цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійсненні пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку.

Окрім фонду «ОТП Пенсія», під управлінням компанії «ОТП Капітал» перебуває професійний пенсійний фонд «Магістраль» з 27,1 млн грн пенсійних активів та 326,5 тисячами учасників.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Сума переданих в управління активів станом на 31.12.2015 р. перевищила 260 млн грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Поділитися в:

Архів новин

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input