Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

Податкова пільга для учасників НПФ: поверніть ПДФО за 2016 рік

У період накопичення вкладники недержавного пенсійного фонду мають можливість скористатися податковою знижкою та повернути сплачений податок з доходів фізичних осіб (18%) з суми внесків, сплачених за звітний період.

В 2016 році максимальна сума, для якої застосовується податкова знижка, склала 23160 грн (сума, з якої держава повертає сплачений ПДФО). Розраховується наступним чином: сума прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня звітного року (у 2016 році – 1378,00 гривень) множимо на 1,4 і округляємо до 10 – отримуємо 1 930 гривень. Результат множимо на 12 місяців.

Для того, щоб скористатися податковою знижкою достатньо подати до податкового органу за місцем вашої реєстрації податкову декларацію разом з розрахунком суми податкової знижки та підтверджуючими документами.

Виписки з пенсійного рахунку будуть надіслані на поштові адреси кожного учасника «ОТП Пенсія» в березні 2017 року. В разі, якщо зазначений документ не надійде, прохання звернутися до ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку» за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 40, або по телефону: 044 537 66 57.

Поділитися в:

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input