Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

«ОТП Пенсія» відтепер в мережі ОТП Банку

Відтепер укласти контракт з недержавним пенсійним фондом «ОТП Пенсія» під управлінням КУА «ОТП Капітал», що є членом групи фінансових компаній ОТП в Україні, можна у мережі відділень «ОТП Банку» по всій Україні.

Діяльність недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» передбачає залучення пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестування цих коштів з метою їхнього примноження і захисту від інфляції та здійсненні пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку.

При цьому портфель фонду складається з найбільш надійних інструментів фінансового ринку - банківських депозитів, державних та банківських облігацій, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів.

«Ми приділяємо велику увагу побудові довгострокових відносин з нашими клієнтами і пропонуємо продукти, що задовольняють всі їхні потреби та дозволяють створити повноцінний індивідуальний портфель банківських та інвестиційних послуг. Включення фонду «ОТП Пенсія» до переліку пропонованих банком послуг дозволяє клієнтам подбати про своє майбутнє та майбутнє своїх рідних, оскільки недержавне пенсійне забезпечення – важливий елемент фінансового планування у всьому світі», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Наразі учасниками фонду «ОТП Пенсія» є 28 600 осіб, які зберігають в фонді більше 70 млн грн пенсійних активів. Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням станом на 31.12.2015 р. – 256,8 млн грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Поділитися в:

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input