Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

«ОТП Пенсія» підводить підсумки діяльності за рік: пенсійний фонд приніс учасникам 26,7% доходу і збільшив активи на 57,9%

За підсумками 2015 року активи недержавного пенсійного фонду «ОТП Пенсія» під управлінням «ОТП Капітал» зросли на 57,9% та досягли 47 млн грн. При цьому інвестиційний прибуток, розподілений серед майже 10 тисяч учасників фонду, склав 26,7% та перевищив середні банківські депозитні ставки.

Портфель фонду «ОТП Пенсія» складається з найбільш надійних інструментів фінансового ринку, банківських депозитів, державних та банківських облігацій, що забезпечують захист та постійне зростання пенсійних накопичень клієнтів. Стабільні результати роботи фонд у з 2009 року дозволили фонду стати одним з лідерів в Україні за загальним обсягом активів, сумою пенсійних внесків та переведень з інших фондів.

«Одні з найкращих показників діяльності на ринку недержавного пенсійного забезпечення дозволяють «ОТП Пенсії» залучати все більше внесків як від старих лояльних клієнтів, так і від тих, хто тільки відкриває для себе переваги приватного пенсійного накопичення. В 2015 році фонд активно зростав також і за рахунок переведень коштів з інших НПФ. Ми очікуємо, що в цьому році такі тенденції збережуться і 2016 рік стане для фонду часом нових досягнень» - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Діяльність недержавних пенсійних фондів полягає у залученні пенсійних внесків від фізичних та юридичних осіб, інвестуванні цих коштів з метою їхнього примноження та захисту від інфляції та здійсненні пенсійних виплат учасникам по досягненню ними пенсійного віку.

Окрім фонду «ОТП Пенсія», під управлінням компанії «ОТП Капітал» також перебувають відкритий пенсійний фонд «УкрсоцФонд» та професійний пенсійний фонд «Магістраль». Загальним обсяг пенсійних активів під управлінням складає 86,5 млн грн, що належать 354 тисячам учасників.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням на 31.12.2015 р. перевищили 260 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Поділитися в:

Архів новин

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input