Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

Активи пенсійного фонду «ОТП Пенсія» перевищили 150 млн. грн.

Недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія», засновником якого є ТОВ «КУА «ОТП Капітал», продовжує активно зростати. Нещодавно активи фонду перевищили поділку 150 млн. грн. Це стало можливим завдяки збільшенню активних вкладників, регулярним поповненням, а також завдяки високій дохідності, яку генерує фонд.

«Ми продовжуємо активно працювати над розвитком нашого фонду. Останнім часом перед нами стояло завдання розширити канали продажів. І ми пишаємося результатами, адже за декілька попередніх років нам вдалося активізували мережу ОТП Банк, підключити зовнішнього партнера – фінансового консультанта «ОВБ Алфінанц Україна» та підписати угоду з «Приват24» для оформлення контрактів через їхню систему інтернет-банкінгу. Все це разом дозволяє залучати наразі 600-800 нових клієнтів щомісячно.

Не меншу увагу ми приділяємо покращенню сервісу, перш за все, за рахунок розширення можливостей поповнення пенсійних рахунків. Відтепер учасники фонду «ОТП Пенсія» можуть здійснювати внески без комісії не лише через ОТП Банк, але й через сервіс онлайн-платежів IPay. Клієнти «Приват Банк» приміром мають можливість поповнювати свої пенсійні рахунки через інтернет-банкінг «Приват 24». Варто згадати також про унікальну перевагу для клієнтів ОТП Банк, а саме про можливість обміну накопичених балів по програмі Mastercard Rewards. Такого досвіду ринок недержавного пенсійного забезпечення ще не мав. Загалом, середній місячний розмір надходжень до фонду складає 1,4 – 1,5 млн. грн.

Що стосується результатів діяльності фонду, тут слід відмітити, що стабільні показники роботи та зростання нашого пенсійного фонду ще раз підтверджують, що довгострокові накопичення в Україні можуть бути надійними та ефективними. Говорячи цифрами, з 2008 року фонд згенерував своїм учасникам 322% доходу, в середньому це близько 16% в рік.

Отже, в комплексі всі наші кроки роблять продукт доступнішим, зрозумілішим та привабливішим для кінцевого споживача. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру нашому фонду і робимо все можливе, щоб забезпечити їх гідною пенсією», - говорить Наталя Меженська, Генеральний директор компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія», а також укласти пенсійний контракт можна у відділеннях ОТП Банку по всій Україні. Додаткова інформація на сайті www.otppension.com.ua та за телефоном 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 7 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 2,1 млрд. грн.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

 

Поділитися в:

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input