Мій рахунок
Перехід на сайт Адміністратора "АЦПО"

Загальна інформація

Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія» – фонд європейського походження. Одноосібним засновником фонду є компанія з управління активами «ОТП Капітал», що є частиною міжнародної OTP Group в Україні. 

Діяльність OTP Group бере початок з 1949 року, коли був заснований державний ощадний і комерційний банк OTP Bank Plc. Сьогодні міжнародна група ОТР Group, як ключовий гравець Центральної і Східної Європи, пропонує високоякісні фінансові рішення для забезпечення потреб понад 12,5 млн клієнтів у 10 країнах (в Україні, Угорщині, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Албанії, Росії та Чорногорії).

Приналежність фонду до OTP Group означає не просто можливість бути частиною відомого бренду, це можливість перейняти європейські стандарти менеджменту, використати успішний досвід управління активами, а також заручитися підтримкою «ОТП Банку» в Україні.

Історія фонду «ОТП Пенсія» розпочалася в 2009 року. Фонд був створений з метою накопичення пенсійних коштів на користь фізичних осіб, незалежно від місця та характеру їх роботи, для подальшого управління ними, інвестування з отриманням доходу на користь учасників та здійснення пенсійних виплат.

За період своєї діяльності фонд пройшов шлях від початківця до провідного учасника ринку недержавного пенсійного забезпечення. Наразі фонд «ОТП Пенсія» є одним з найбільших в Україні відкритих пенсійних фондів за активами, кількістю учасників та є одним з найдинамічніше зростаючих фондів. За останні роки фонд «ОТП Пенсія» увійшов до ТОП-3 найбільших відкритих НПФ України за обсягом активів. Це фонд, якому довірили свої кошти майже 58 тисяч учасників з усіх куточків України.

Відомості про фонд

Відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія»

Код ЄДРПОУ: 36274196

Свідоцтво про державну реєстрацію: серія А01 номер 374304

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи: ПФ №116 від 26.03.2009.

Місцезнаходження Ради Фонду: 03680, Україна, м. Київ, вул. Фізкультури, 28 (літера «Д»)

ВПФ «ОТП Пенсія» створений та здійснює діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та інших нормативно-правових актів з питань недержавного пенсійного забезпечення.

 

 

З`явилось питання?

Invalid Input
Invalid Input